Piły

Piła ręczna składana Silky Gomboy 300-10

Piła ręczna składana Silky Gomboy 300-10
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 319,00 PLN 259,35 PLN netto
Producent: Silky
Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 27
Wysyłka: 20,00 PLN (przedpłata)
Opis

Silky Gomboy 300-10 to kompaktowa piła outdoorowa, wyposażona w brzeszczot ze średnim uzębieniem, idealna do cięcia świeżego drewna.

Precyzyjny brzeszczot

Piły Silky Gomboy powstają na podstawie wielowiekowej tradycji wytwarzania niezawodnych narzędzi tnących oraz nowoczesnej technologii. To połączenie sprawia, że narzędzia Silky łączą dużą wytrzymałość, ostrość oraz wysoką efektywność cięcia.

Silky Gomboy 300-10 ma brzeszczot o długości 300 mm ze średnim ząbkowaniem (10 zębów na 30 mm długości brzeszczota), który doskonale radzi sobie z cięciem świeżego drewna. Powoduje to, że piła będzie idealnym towarzyszem podczas różnych form aktywności outdoorowej.

Ostrze wykonano z wysokowęglowej stali, a jego kształt precyzyjnie wycięto laserem. Powierzchnia brzeszczotu jest chromowana, co zapobiega rdzewieniu i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Głównymi zaletami piły Bigboy są zęby brzeszczotu szlifowane w czterech płaszczyznach oraz długa rękojeść z aluminium. By zapobiec wyłamywaniu zębów, poddano je częściowemu hartowaniu. Zęby mają utwardzone jedynie krawędzie, ich pozostała część pozostaje miękka i elastyczna. Precyzyjne szlifowanie w kształcie klepsydry zapobiega blokowaniu się piły podczas cięcia.

Funkcjonalność

Wydłużona rękojeść piły Gomboy 300-10 zwiększa wygodę pracy i zmniejsza wysiłek, który należy wnieść podczas piłowania. Gumowany materiał rękojeści zapobiega wyślizgiwaniu się piły z ręki, co pozytywnie wpływa na nasze bezpieczeństwo. Piła jest składana w taki sposób, że ostre zęby schowane są w rękojeści. Pozwala to na bezpieczne przenoszenie narzędzie w plecaku czy torbie z narzędziami. Dzięki blokadzie brzeszczot można zablokować podczas cięcia. Otwór w rękojeści pozwala na mocowanie do piły karabińczyka lub linki.

Dane techniczne:

Typ piły
składana
Typ stali
węglowa
Zastosowanie (przeznaczenie)
outdoor
Długość brzeszczota [mm]
300
Długość po rozłożeniu [mm]
620
Długość po złożeniu [mm]
335
Masa [g]
310
Elementy zestawu piły
pokrowiec
Producent
Silky, Japonia
Parametry
Podstawowe
Zastosowanie (przeznaczenie):outdoor
Elementy zestawu piły:pokrowiec
Producent:Silky, Japonia
Typ piły:składana
Typ stali:węglowa
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy