Wiatrówki długie

WIATRÓWKA PCP Evanix Hunting Master AR4K 4,5mm

Bestseller
Darmowa wysyłka
WIATRÓWKA PCP Evanix Hunting Master AR4K 4,5mm
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 2 754,00 PLN 2 239,02 PLN netto
Producent: Evanix
Status: chwilowo brak
Dostępność: 0
Wysyłka: darmowa (przedpłata)
Opis

Wiatrówka Hunting Master jest dużym atutem firmy Evanix na rynku z wiatrówkami PCP. Model Hunting Master jest przede wszystkim przeznaczony do polowania. Rozwiązanie z kalibrem 5,5 nadaje się również do celnego strzelania. Chodzi o wysokiej jakości wiatrówkę koreańskiego producenta znanego z precyzyjnego wykonania wiatrwek wysokiej jakości. Wiatrówka posiada 6-strzałowy magazynek. Wyposażona została w unikalny rewolwerowy mechanizm przeładowania, dzięki temu wystarczy przed oddaniem strzału tylko nacisnąć spust. Dzięki temu rozwiązaniu można oddać 6 strzałów w 3 sekundy.

W porównaniu do standardowego modelu Hunting Master jest modyfikowany model krótszy i lżejszy. Dzięki kompaktowym wymiarom jest wiatrówka idealna dla początkujących strzelców.

Wiatrówka już w podstawowej wersji posiada rzeźbione drewniane łoże. Kolba typu Monte carlo przeznaczna dla prawo i lewo ręcznych strzelców, zakończona została gumową stopką. Wiatrówka jest dobrze wyważona co zapewnia wygodne strzelanie w każdych warunkach.

Wiatrówka nie posiada mechanicznych przyrządów celowniczych. Duża moc wiatrówki wymaga zastosowanie lunety. Do zabezpieczenia wiatrówki służy standardowy bezpiecznik zabezpieczający przed przypadkowym strzałem. Pojemnik wyposażony został w manometr zintegrowany. Dzięki temu można sprawdzać stan ciśnienia na bieżąco, żeby osiągnąć pożądany poziom celności strzałów. Na grzbietu została ulokowana szyna 22mm do montażu optyki.

Podsumowanie: Model w kalibrze 4,5 cechuje się dużą skutecznością w przebijalności. Wiatrówka jest idealna do przenoszenia ze względu na kompaktowe wymiary. W skład zestawu wchodzi również zapasowy magazyne. Jesteśmy pod wrażeniem poziomu wykonania poszczególnych części, które są idealnie spasowane. Wiatrówka jest idealnym wyborem do celnego strzelania.


Parametry
Podstawowe
BLOKADA 16J. Potencjał KAT::16 J
prędkość wylotowa-kat:245.000 m/s
Waga:2600.000 g
Kaliber:4,5 mm
Długość lufy:510.000 mm
Długość całkowita:900.000 mm
Amunicja:Srut Standardi
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy